Naše služby

Catering

Nedílnou součástí naší nabídky jsou i gastronomické služby. Spolu s šéfem našeho cateringu Antonínem Krausem pro vás připravujeme pohoštění na míru vašich představ i rozpočtu. Delikátní a vždy čerstvé občerstvení nabízíme za ceny, které Vás mile překvapí. Prohlédnout si můžete nabídkový list cateringu s orientačními cenami pro rok 2020. Individuální nezávaznou kalkulaci Vám rádi zpracujeme po specifikaci Vaší poptávky, především počtu hostů, které mají na jednotkové ceny největší vliv.Audiovizuální technika

Kvalitní a prověřená audiovizuální technika, na kterou se můžete za všech okolností spolehnout, je základním předpokladem úspěchu Vaší akce. Naše sály jsou vybaveny špičkovou audiovizuální kongresovou technikou. Základ tvoří kvalitní zvuková aparatura a dataprojektory pro přední i zadní projekci ovládatelné z řečnického pultu. Disponujeme také světelnou rampou s divadelními a scénickými "inteligentními" světly umožňující vyvořit v sále a na pódiu libovolnou atmosféru, nasvítit řečníky, loga, stánky sponzorů apod.

Ozvučení sálů

Velký sál je vybavený aktivním systémem reproboxů americké značky QSC s celkovým instalovaným výkonem 2kW. Pro Malý sál lze zvolit buď akustické ozvučení nebo zdejší instalovaný reprosysystém o výkonu 600W. Používáme mixážní pult Allen & Heath, bezdrátové i kabelové mikrofony značky Sennheiser, pro přehrávání CD či digitálních formátů pak profesionální DJ controller značky Denon.Osvětlení sálů

Základní hladinu osvětlení sálů udávají kancelářská zářivková tělesa. Ve Velkém sále je instalována čtvercová divadelní rampa se zavěšenými reflektory LED PAR 56 a LED PAR 64, které nasvětlují stříbrné závěsy po obvodu sálů. Jediním stisknutím tlačítka tak lze stěny sálů barevně dotónovat do jakékoliv barvy dle požadavků klienta. Dále jsou na rampě instalována klasická halogenová svítidla PAR 56 umožňující vytvořit světlenou scénu dle zadání - například přisvětlení stolů pro řečníky, stánků sponzorů po odbodu sálu apod. V kombinaci s inteligentními otočními hlavami značky Robe lze na přání klienta vytvořit jakoukoliv světelnou scénu od pracovní s vysokou plošnou hladinou osvětlení přes divadelní s potemělým hledištěm a zvýrazněnou scénou po intimní při večírcích a neformálních částech programu.

Řečnické pulty s bezdrátovým mikrofonem

Kromě mikrofonů umístěných na malých stolních stojáncích disponujeme designovým řečnickým pultem s osvětlením a směrovým mikrofonem Sennheiser, který podpoří i méně zkušeného řečníka. Na přání klienta lze řečnický pult "obalit" grafikou akce.

Dataprojektory a televize

Samozřejmou součástí obou sálů jsou na stropě instalované dataprojektory s výkonem 5.000 Ansi lumenů (velký sál) a 4.000 Ansi lumenů (malý sál), které nepřekáží z žádného úhlu ve výhledu. Součástí základní nabídky k projekci je notebook s výstupem pro full-HD projekci. V případě potřeby lze projektory doplnit i o plazmové televize na stojanech (např. pro vykrytí úhlů s méně vhodným výhledem na centrální plátno) či pro přenos do foyeru, baru či vedlejšího sálu nebo o velké projekční LED stěny s profi odbavovacím stanovištěm.Internet a WiFi

Všechny prostory kongresového centra jsou pokryty rychlým WiFi internetem. Standard v ceně pronájmu je 8 MB/s download a 8 MB/s upload, na přání klienta jsme schopni zajistit jakoukoliv konektivitu.

Tlumočení, záznam akce a další

Pro mezinárodní semináře a kongresy zajišťujeme tlumočnické kabiny s bezdrátovými přijímači pro účastníky akce. Zajišťujeme zvukový i obrazový záznam v libovolném formátu, fotodokumentaci akce a další standardní i nadstandardní technické služby "na klíč".

Kontaktujte nás

Kongresové centrum Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 317/5
120 00 Praha 2
e-mail: info@kcvavruska.cz
telefon: +420 226 258 266

Obchodní oddělení

Ing. Zuzana Rybníčková (Neumitková)
zuzana.rybnickova@kcvavruska.cz
telefon +420 734 251 266
Poptávky a rezervace, rozpočty, objednávky, fakturace.

Provozní oddělení:

Antonín Kraus
antonin.kraus@kcvavruska.cz
Realizace akcí, catering + AV technika.

Napište nám