Naše reference

Prohlédněte si naše reference

.

Reference našich klientů

Mezi naše klienty patří především vzdělávací a školící společnosti, banky, pojišťovny, ministerstva a instituce státní správy, společnosti neziskového sektoru a mnohé další soukromé firmy i veřejné instituce. Níže najdete výběr jen několika z našich spokojených klientů, kteří mohou potvrdit kvalitu našich služeb.

Česká numismatická společnost

Vážená paní inženýrko,
ráda bych Vám, panu Krausovi a všem Vašim kolegů, kteří se na akci pro naši společnost podíleli poděkovala za vysoce profesionální přístup, příjemnou atmosféru a bohatý kulinářský zážitek.
Iva Milanová, Sekretariát Česká numismatická společnost, z.s
27.11.2019

Asociace cestovních kanceláří ČR

Hezké dopoledne, vážená paní Neumitková,
děkujeme moc opět za perfektní servis, přípravu a ochotu! Jsme rádi, že už o vás víme. Rádi u vás uspořádáme další z akcí.
Mgr. Martina Košlíková
Product Development Manager, Asociace cestovních kanceláří ČR
16.10.2019

Svaz účetních

Kdykoliv Svaz účetních plánuje poradu nebo sněm, operativně kontaktuji pouze Kongresové centrum Vavruška. Jedině zde proběhne celá akce vždy bez sebemenších problémů! Milá slečna Neumitková i úžasný pan Kraus, který s úsměvem vyřeší jakýkoliv náš požadavek, jsou zárukou toho, že budu nadřízenými pochválena za perfektní zabezpečení akce. Vracíme se k Vám několikrát ročně a už teď se těším na další spolupráci. Děkujeme!
Vilma Šteidlová
asistentka výkonného ředitele Svazu účetních

Best Online Media s.r.o.

Dobrý den, slečno Neumitková, moc děkujeme Vám i panu Krausovi za bezchybné zajištění celého průběhu naší včerejší konference Mobilní business a IT. Jako obvykle proběhla celá akce hladce a bez potíží, catering byl chutný a čerstvý a pan Kraus vždy ochotný pomoci nám i našim partnerům s technickým zabezpečením stánků a pódia. Jsme moc rádi, že s KC Vavruška můžeme spolupracovat a že je to spolupráce tak příjemná. Díky vaší podpoře a kvalitním službám si užíváme na našich konferencích dobrou atmosféru a pohodu a vážíme si toho.
Hezký víkend přeje a na další spolupráci se těší
Zuzana Paulinová, Business Director Best Online Media s.r.o.

Lékařský odborový klub - svaz českých lékařů

Společnost Vavruška production s.r.o. tradičně zabezpečuje kompletní zajištění konferenčních, technických a cateringových služeb při pořádání našich sněmů LOK-SČL, porad předsedů, krajských koordinátorů a členů představenstva LOK-SČL nebo tiskových konferencí. K plné naší spokojenosti spolupráce trvá již od roku 2011, naše jednání probíhají pravidelně s četností 2 - 3 krát ročně. Na spolupráci s velice příjemným mladým kolektivem KC Vavruška oceňujeme i to, že s kvalitou služeb, konečnou cenou i termíny jsme byli vždy velmi spokojeni. S ubíhajícím časem naše spokojenost roste – profesionální přístup k zákazníkovi, vstřícné a korektní jednání zaměstnanců – takhle si představujeme perfektního poskytovatele služeb.
S pozdravem
MUDr. Martin Engel,
předseda LOK-SČL

Kontaktujte nás

Kongresové centrum Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 317/5
120 00 Praha 2
e-mail: info@kcvavruska.cz
telefon: +420 226 258 266

Obchodní oddělení

Ing. Zuzana Rybníčková (Neumitková)
zuzana.rybnickova@kcvavruska.cz
telefon +420 734 251 266
Poptávky a rezervace, rozpočty, objednávky, fakturace.

Provozní oddělení:

Antonín Kraus
antonin.kraus@kcvavruska.cz
Realizace akcí, catering + AV technika.

Napište nám