Česky / English
AV technika

AV technika

KC Vavruška je vybaveno špičkovou audiovizuální kongresovou technikou.

Základ tvoří kvalitní zvuková aparatura a dataprojektory pro přední i zadní projekci ovládatelné z řečnického pultu.

Disponujeme také rampou s divadelními a scénickými světly umožňující vyvořit v sále a na pódiu libovolnou atmosféru, nasvítit řečníky, loga, stánky sponzorů apod.


Špičková audiovizuální technika zajistí hladký průběh Vaší akce

Kvalitní a prověřená audiovizuální technika, na kterou se můžete za všech okolností spolehnout, je základním předpokladem úspěchu Vaší akce. Disponujeme níže uvedenou základní technikou, spolu s našimi partnery jsme pak schopni zajistit jakoukoliv existující technologii, kterou náš klient požaduje.

Ozvučení sálů

Velký sál je vybavený aktivním systémem reproboxů americké značky QSC s celkovým instalovaným výkonem 2kW. Pro Malý sál lze zvolit buď akustické ozvučení nebo zdejší instalovaný reprosysystém o výkonu 600W. Používáme mixážní pult Allen & Heath, bezdrátové i kabelové mikrofony značky Sennheiser, pro přehrávání CD či digitálních formátů pak profesiální přehrávač značky Denon.


Sál v barách Škoda Auto

Osvětlení sálů

Základní hladinu osvětlení sálů udávají kancelářská zářivková tělesa. Ve Velkém sále je instalována čtvercová divadelní rampa se zavěšenými reflektory LED PAR 56 a LED PAR 64, které nasvětlují stříbrné závěsy po obvodu sálů. Jediním stisknutím tlačítka tak lze stěny sálů barevně dotónovat do jakékoliv barvy dle požadavků klienta. Dále jsou na rampě instalována klasická halogenová svítidla PAR 56 umožňující vytvořit světlenou scénu dle zadání - například přisvětlení stolů pro řečníky, stánků sponzorů po odbodu sálu apod. V kombinaci s inteligentními otočními hlavami značky Robe lze na přání klienta vytvořit jakoukoliv světelnou scénu od pracovní s vysokou plošnou hladinou osvětlení přes divadelní s potemělým hledištěm a zvýrazněnou scénou po intimní při večírcích a neformálních částech programu.

Řečnické pulty s bezdrátovým mikrofonem

Kromě mikrofonů umístěných na malých stolních stojáncích disponujeme designovým řečnickým pultem s osvětlením a směrovým mikrofonem Sennheiser, který podpoří i méně zkušeného řečníka. Na přání klienta lze řečnický pult "obalit" grafikou akce.

Dataprojektory a televize

Samozřejmou součástí obou sálů jsou na stropě instalované dataprojektory s výkonem od 4.000 Ansi lumenů, které nepřekáží z žádného úhlu ve výhledu. Nejčastěji využívaná místa pro projekce mají na stěnách odrazivý nátěr (v takovém případě není potřeba používat projekční plochu), disponujeme však i projekčními plátny s plochami pro přední i zadní projekci ve formátu 3:4 i 16:9. Součástí nabídky k projekci je notebook s klasickým VGA výstupem i kvalitnějším HDMI umožnujícím full-HD projekci. V případě potřeby lze projektory doplnit i o plazmové televize na decentních stojanech (např. pro projekci vykrytí úhlů s méně vhodným výhledem na centrální plátno) či pro přenos do foyeru, baru či vedlejšího sálu.


Sál v barách Škoda Auto

Internet a WiFi

Všechny prostory kongresového centra jsou pokryty rychlým WiFi internetem. Standard v ceně pronájmu je 8 MB/s download a 8 MB/s upload, na přání klienta jsme schopni zajistit jakoukoliv konektivitu.

Tlumočení, záznam akce a další

Pro mezinárodní semináře a kongresy zajišťujeme tlumočnické kabiny s bezdrátovými přijímači pro účastníky akce. Zajišťujeme zvukový i obrazový záznam v libovolném formátu, fotodokumentaci akce a další standardní i nadstandardní technické služby "na klíč".