Česky / English
Reklamní systém

Reklamní systém

Náš velký sál byl architektem navržen tak, aby mohl svůj vzhled během pár minut zcela přizpůsobit klientovi, který si jej pronajímá.

Stěny sálu se snadno přizpůsobí Vašim firemním barvám a po obvodu sálu je instalován kolejnicový systém pro zavěšení bannerů pro Vaši prezentaci či reklamu Vašich partnerů a sponzorů akce.


Sál ve firemních barvách s unikátním bannerovým systémem

Prostory Kongresového centra Vavruška prošly v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí, jejíž autoři z ateliéru Hausner-Spěváček, specializovaného na velké výstavní prostory a expozice pro veletrhy, docílili neutrální elegance základního provedení, která se snadno přizpůsobí potřebám každého klienta, který v sále pořádá svoji akci.

Stěny sálu pokrývá stříbrnošedá vysoceodrazivá látka, kteoru lze svícením z rampy "obarvit" do jakékoliv barvy, kteoru si klient přeje, nebo která tvoří jeho vizuální tvář. Pro Škodu auto může být náš sál zelený a stisknutím jednoho tlačítka na řícím pultu naší světelné rampy se stěny sálu zbarví do modra pro prezentaci společnosti Samsung, do oranžova pro farmaceutický koncern GlaxoSmithKline či do bíla pro prezentaci značky BDO Tax.


Sál v barách Škoda Auto

Obvod sálu je lemován nainstalovanou pod stropem skrytou kolejnicí, která může nést prezentační systém dle zadání klienta. Standardně je po obvodu sálu instalováno 11 bannerů: dva o rozměrech 1.750 mm (š) x 3.840 mm (v) lemují portály pódia, dva o rozměrech 1.050 mm (š) x 3.840 mm (v) lemují zadní výkledek v sále a sedm postranních bannerů o rozměrech 750 mm (š) x 3.840 mm (v) tvoří přechody mezi jednotlivými dveřmi do sálu, foyeru a baru.


Sál v barách Škoda Auto

Standardně jsou na těchto místech nainstalovány neutrální "zrcátkové" bannery s logem kongresového centra, které svojí hrou miniaturních odrazů v povrchu zrcátek tvoří decentně nevtíravý a přitom zcela originální šperk celého prostoru "á la Swarovski". Našim klientům nabízíme využití těchto ploch k jejich vlastní prezentaci či prezentaci jejich partnerů, sponzorů apod. Plochy jsou navrženy a definovány tak, aby architektonicky zapadaly do celkové koncepce prostoru a vytvořily tak nenucenou ale vizuálně atraktivní kulisu celé akce.


Sál v barách Škoda Auto

Nabízíme 3 možné způsoby využití bannerového systému: buď pouze zavěsíme Vámi dodané bannery, nebo zajistíme vytištění a realizaci bannerů + jejich pověšení na základě Vámi dodaných grafických podkladů nebo spolu s naším partnerským grafickým studiem pro Vás připravíme vizuální návrh Vašich bannerů a po jeho odsouhlasení zajistíme celou realizaci. Veškeré technické parametry a ceny Vám rádi sdělí naši obchodní zástupci, věříme, že nízké náklady, kterých při relizaci bannerů dosahujeme, Vás mile překvapí.


Sál v barách Škoda Auto