Česky / English

Reference

Mezi naše klienty patří především vzdělávací a školící společnosti, banky, pojišťovny, ministerstva a instituce státní správy, společnosti neziskového sektoru a mnohé další soukromé firmy i veřejné instituce.

Níže najdete výběr jen několika z našich spokojených klientů, kteří mohou potvrdit prvotřídní kvalitu našich služeb.


Staňte se i Vy našimi spokojenými klienty

Reference Lékařského odborového klubu - MUDr. Martin Engel

Reference LOK

Reference Svazu účetních

Kdykoliv Svaz účetních plánuje poradu nebo sněm, operativně kontaktuji pouze Kongresové centrum Vavruška. Jedině zde proběhne celá akce vždy bez sebemenších problémů! Milá slečna Neumitková i úžasný pan Kraus, který s úsměvem vyřeší jakýkoliv náš požadavek, jsou zárukou toho, že budu nadřízenými pochválena za perfektní zabezpečení akce. Vracíme se k Vám několikrát ročně a už teď se těším na další spolupráci. Děkujeme!
Vilma Šteidlová
asistentka výkonného ředitele Svazu účetních

Reference Best Online Media s.r.o.

Dobrý den, slečno Neumitková,
moc děkujeme Vám i panu Krausovi za bezchybné zajištění celého průběhu naší včerejší konference Mobilní business a IT. Jako obvykle proběhla celá akce hladce a bez potíží, catering byl chutný a čerstvý a pan Kraus vždy ochotný pomoci nám i našim partnerům s technickým zabezpečením stánků a pódia. Jsme moc rádi, že s KC Vavruška můžeme spolupracovat a že je to spolupráce tak příjemná. Díky vaší podpoře a kvalitním službám si užíváme na našich konferencích dobrou atmosféru a pohodu a vážíme si toho.
Hezký víkend přeje a na další spolupráci se těší
Zuzana Paulinová, Business Director Best Online Media s.r.o.